top of page

Tülay okman kılıç canım doktorum sizi nasıl ifade etsem nasıl anlatsam gerçekten bilmiyorum hayatımda çok az insana dört dörtlük demişimdir ama size bu ifade az kalıyor gerçekten hamilelik sürecimde ilgisiyle bilgisiyle 7/24 her an ulaşabildiğim bazen beni kendimden bile çok düşünmesiyle işine verdiği önemle hastlarına hasta olark değilde bir abla bir anne şevkatiyle yaklşmasıyla kadın doğum korkumu yenmemi sağlamasıyla sezeryanla doğum yapmama rağmen elinin hfifliği sayesinde beni haftasına ayağa kaldıran en önemlisi riskli bir hamilelik sürecimden sonra oğlumu sağlıkla kucağıma almamı sağlayan kısacası herseyiyle minnetkar kaldığım güzel yürekli bilim kadını gerçekten işini bilen güvenebilceğiniz bir dr arıyorsanız tıp dünyasında üstüne dr tanımıyorum iyiki varsınız iyiki sizi tanımışım üzerimde hakkınız çok anlatılamaz sevgiyle kalın"

Ozge

İstanbul, Turkey

Üç,dört ay önce tanıştım ve çok memnunum kendisinden hala devam eden bir tedavi sürecim var. Tülay Hanımı çok seviyorum hem pozitif,hem bilgili ve bizi güzel yönlendiriyor. Bir tavsiye üzerine gitmiştik ve iyi ki gittim diyebilirim.

Zuhal

İstanbul, Turkey

Arkadaşımın tavsiyesiyle gittim ve çok memnun kaldım. Dört dörtlük bir doktor gerçekten. Düşük tedavisi gördüm ve kontrollü gebe kalmak için gitmiştim.Tedavi sürecim devam ediyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Canan

İstanbul, Turkey

Sorunlu bir hamilelik sürecim olduğundan araştırmam sonucu Tülay hanıma gittim devam ediyorum çok memnun kaldım. Tülay hanım her soruma mutlaka cevap veriyor çok ilgili ve güler yüzlü tavsiye ederim.

Evrim

İstanbul, Turkey

Tülay hanım gelmiş geçmiş eniyi bilim kadınıdır.Çocukluğumdan beri farklı hastalıklarla mücadele veriyorum ve sürekli doktorlara gidiyorum.Gördüğüm en iyi doktorlardan biri .Kendimi gözüm kapalı emanet edebilirim.Hatta 2 çocuğumun dünyaya gelmesine Tülay hanım sağladı.Zekası ve yaklaşımıyla farklı.Bir doktor olarak hayatımızda olduğu için herşey den önemlisi çok iyi bir insan olduğu için ailemizden biri gibi ilgilendiği için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

Arzu & Serdar D.

İstanbul, Turkey

1 / 4

Please reload

Der Service                        zur Verfügung gestellt von.

bottom of page